BAHÇE KAPISI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Bahçe Kapısı ve Otomasyon Sistemleri

İlkemiz gereği müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimizin hizmet alanları bahçe kapısı ve otomasyon sistemleri olup, bu anlamda bahçe kapısı sisteminden fotoselli kapı sistemlerinde hatta müşterimizin ihtiyacı olan tüm otomatik kapı sistemlerine kadar birçok alanda hizmetlerimiz mevcuttur. Otomatik geçiş sistemleri, bahçe kapısı, garaj kapı sistemleri, otomatik manual panjurlar, kepenk sistemleri, fotoselli ve döner kapı sistemleri, sarmal kapı, yangın kapıları gibi daha birçok otomasyon sistemleri firmamızın üretim alanına giriyor. Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyeti öncelikli olduğu gibi 2 yıl garantide verilmektedir.

Bahçe Kapısı Sistemleri

Binayı ve iş yerlerini prestijli ve havalı gösteren ve en önemlisi güvenliği tam anlamı ile sağlayan bahçe kapılarıdır. İstenildiği takdirde otomatik olarak açılmakta yada sürgülü olarak kullanılabilmektedir. Bahçe kapıları kullanılan ortama göre değişiklik gösterebilir. Tamamen müşterilerimizin talebine göre belirlenen bahçe kapıları genellikle ferforje olarak tercih ediliyor. Firmamız bahçe kapısı ve otomasyon sistemleri fiyat konusu ise istenen mekanın boyutu ve talep edilen kapı modellerine bağlı olarak değişir. Ancak Firma olarak en makul fiyatlar ile müşterilerimize Avrupa standartlarına uygun en iyi hizmeti sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Bahçe Kapılarının Özellikleri

Bahçe kapılarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bahçe kapısının güvenlik durumudur. Firmamız bu konuda oldukça hassas davrandığı gibi kapının hem güvenli, hem şık hem de en uygun fiyatlarda olmasına özellikle özen gösterir. Tasarım ve kullanım kolaylığından önce güvenlik sistemleri her zaman daha önemlidir. İki farklı ürün gurubu olarak müşterilerimize sunduğumuz modellerimizden birisi yana doğru kayarak açılan bahçe kapılarımız ve dairesel bahçe kapılarımızdan hangisi uygun ise müşterinin tercihine bırakılır.

Eğer sunulan modeller beğenilmez ya da müşterimizin düşündüğü başka bir model varsa bu da projelendirilebilir. Ayrıca bahçe kapılarında yine müşteri isteği doğrultusunda manuel veya otomatik olarak kullanım imkanı da sağlanabilir. Malzeme kullanımında ferforje, ahşap veya alüminyum olarak tercih edilebilir. Özellikle iş yerleri için yapılan bahçe kapıları sade olmak zorunda değildir. İhtişamlı ve görkemli bir kapı da tercih edilebilir. Sadece önemli olan güvenliği sağlaması ve kullanım kolaylığı değil aynı zaman da görselliği de önemlidir.