FOTOSELLİ KAPI VE DÖNER KAPI SİSTEMLERİ

Fotoselli Kapı Ve Döner Kapı Sistemleri

Fotoselli kapıların en önemli özelliklerinden biri olan sessiz çalışması ve görüntü itibari ile de oldukça şık tasarımlar olmasıdır. Firmamız aracılığı ile hem gözünüze hem bütçenize hitap edecek dayanıklı fotoselli kapı ve döner kapı sistemleri üretimi yapmaktayız.

Fotoselli Kapı Özellikleri

Döner kapılar bulundukları ortamda yalıtım görevi üstlenirler. Sıcak ve soğuk havanın iç dış giriş çıkışını engeller. Bu yönüyle kullanıcısına tasarruf açısından oldukça yardımcıdır. Fotoselli kapılar iki yönlü olarak açılır ve kolay geçiş sağlar. Şifreli kullanım, kart desteği ve radarlı bölgelerde elle açılabilme, istenildiği takdirde akü bağlanabilme özelliğine de sahiptir. Üretimlerimiz CE güvencesi altında gerekli şartların sağlanılması ile gerçekleştirilir. Kullanılacak alanlarda mimari yapı desteği alınarak ve gerekli ölçülendirilmenin yapılmasından sonra üretim aşamasına geçilir.

Fotoselli Döner Kapıların Güvenlik Sistemleri

Fotoselli kapıların genel özellikleri itibari ile cisim algılama özelliğine sahiptir. Açılabilen kapılarda kişiyi algılaması ile otomatik olarak açılıp kapanır. Döner sistemlerde de aynı yöntem söz konuşur. Aralarındaki fark kanat yapısı ve şeklidir. Motor üzerinden çalışma sağlayan sıkışma ve olumsuz durumlarda kapının kendiliğinden durma özelliği mevcuttur. Firmamızın sağlamış olduğu üretimlerde en üst düzey ve en son teknoloji kullanılarak üretimler gerçekleşir.

Döner Ve Fotoselli Kapıların Kullanım Alanları

Hastanelerde özellikle acil kapılarında açılış ve engelsiz geçim sağlaması amacıyla tercih edilir. Hava alanları, büyük çapta site alanları, oteller, plazalar, iş hanları, AVM’ler gibi kişilerin daha çok kullandığı alanlar fotoselli ve döner kapıların mutlaka bulundukları yerlerdir. Bu yüzden güvenlik sistemleri de üst düzeyde tutulur. Sıkışma ve aksi durumlarda durma ve kitleme özelliğine sahiptir.

Döner kapıların iç kısımlarında acil butonlar yer alır. Katlanabilir cam özelliği de oluşabilecek kazaların önlenmesine de yardımcı olur. Elektrik kesintileri ile kişilerin zarar görmesini ve hapsolmasını engellemek için aküler ya da manüel kullanım sağlanır. Üretimlerimiz gerçekleştirilmeden önce insan güvenliğini ön planda tutuyor, dış ortamla karşılaşılan durumlara karşı hazırlıklı ürün çıkarımı sağlıyoruz. Uzman kadro profesyonel ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilir garanti kapsamındaki ürünlerden temin edebilirsiniz.