HIZLI PVC KAPILAR

Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC kapılar yaygın olarak kullanılan marketlerin ve iç mekânların öncelikli sayılan panel Vanlarıdır. Farklı ortamları bölücü olarak da tercih edilen hızlı PVC kapılar yarı saydamlık özelliği ile de görüş açısını genişletir.

Hızlı PVC Kapıların Özellikleri

Çok yönlü ve pratikliği açısından normal kapı kullanımından daha çok tercih edilir. Özellikle büyük çaplı market ve yapı marketlerde forklift ile eşya taşıma durumunda geçiş kolaylığı sağlar. İstenilen ölçü ve ebatta yapılan hızlı PVC kapılar ile dilediğiniz renk seçeneği de sahipsiniz. Uzun yıllar kullanım sağlayana dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretimi gerçekleştirilir. Hava kesici ve yalıtım özelliği ile de iç mekândaki koku ve ısıyı dışarıya sızdırmaz. Yalıtım görece üstlenen PVC hızlı kapılar orta bölümün şeffaf olması ile de iç mekânda aydınlık ve görüş ortamı yaratır.

Hızlı PVC Kapılar Maliyetli Midir?

Maliyet kısmı sizin istediğiniz ebat ve özellikler ile değişkenlik göstermektedir. Herhangi bir boya ve ekstra bakıma ihtiyaç duymayan kapılar olması nedeniyle ileriye dönük masraf durumu söz konusu değildir. Dış mekânlarda da kullanıma uygunluğu için dış yüzeylerle temas etmesi durumunda dayanıklılığı arttırılıp boncuk sistem, rüzgâr ve fırtınalarda da dayanıklılığı kalıcı olması için çelik bar sistemi uygulanır.

Motorlu olanlarda 0,7m/sn ila 3m/sn değişen hızlı PVC kapılar ile tasarruf seçeneği oldukça yüksektir. İlaç ve soğuk hava depolarında da tercih edilen sistem büyük ölçüde kullanıcısına tasarruf sağlar. Senelik olarak yapılacak motor bakımı haricinde cebe dokunur bir masrafı söz konusu değildir.

Branda Üzerinde Ekstra Değişiklikler Yapılabilir Mi?

İstediğiniz şekilde branda üretimi yapılmaktadır. Şeffaf olarak uygulanan bölüm istediğiniz aralıkta ayarlanabilir, dilerseniz hiç de kullanmayabilirsiniz. Kafeteryalar ve restoranlarda da kullanıma açık olan hızlı kapı sistemleri bulunduğu mekânın logosunu veya istenilen özellikleri baskı şeklinde taşıyabilir.

Hızlı PVC Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Hızlı PVC kapı çeşitleri farklı hizmet sektörlerine hitap edebilecek düzeydedir. Sarmal kapılar, katlanır kapılar, sarmal modüller kapılar, sarmal fermuarlı kapılar ve sarmal yalıtımlı kapılar olarak çeşitlendirilir. Geniş iş alanlarının kapatılması veya bölümlendirme durumlarında da sıklıkla kullanılabilen kapı çeşididir.