HGS-OGS Plaka Tanıma Sistemleri

HGS-OGS Plaka Tanıma Sistemleri

Bilhassa site giriş çıkışlarında, köprü giriş çıkışlarında, kapalı ve açık otoparklarda, şirket otoparklarında ve plaza otoparklarında hızlı ve güvenli bir geçiş sunma amacıyla hgs-ogs plaka tanıma sistemleri ile artık giriş ve çıkışların kontrolleri kolaylıkla yapılabilmekte. Firmamız güvencesi ve kalitesi ile hizmete sunulan bu geçiş sistemi ile trafik yoğunluğunun azaltıldığını belirtmek gerekir.

HGS-OGS Sistemlerinin Özellikleri

HGS/OGS sisteminin birçok özelliği mevcut. Bunlardan en önemlisi etiket okuma performansının hızlı çalışması ile bariyerlerin kolaylıkla açılmasına imkan tanıması. Olası bir trafik yoğunluğuna kapılmadan araçların giriş-çıkışları rahatlıkla sağlanabilmektedir. HGS-OGS plaka tanıma sistemleri sayesinde güvenlik görevlileri tarafından bariyer açma gibi sorunlar ortadan tamamen kalkmaktadır. Özellikle tanımlanan araç plakaları ile, giriş çıkış yapan tüm araçların kontrolü kolaylıkla sağlanmaktadır.

Sistemin Avantajları Neler?

Öncelikle bu sistem ile tüm araçların giriş çıkışları tamamen kontrol edilebildiği gibi, giriş çıkış saatleri, araçların içerideki bekleme sürelerine ek olarak plaka takip raporlarının da alınması mümkündür. Bu sistem ile manuel kart kullanımı ya da kumanda kullanımı gerek yoktur. Sistemin uzun mesafelerden tanıma kabiliyeti mevcuttur ve bu sayede plakası tanımlanan aracı, sistem uzaktan bile tanıyabilecek ve bariyerlerin açılmasını sağlayacaktır. Sistemin tüm bariyerler ile tam uyumlu olduğunu da belirtmek gerekir.

Zengin bir raporlama yeteneği ile uzun ömürlü olmasının birleşmesi sonucu, tüm araç denetimlerinin kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlar. Birçok otopark yabancı araçlar ile dolmuştur. Hal böyle iken, otoparkta yer sahibi olan araç sahiplerinin mağduriyet yaşamaları söz konusu. Firmamız teminatı ile sunulan hgs-ogs plaka tanıma sistemleri ile tüm bu sorunlara son verilmektedir. Firmamız tüm müşterilerine hizmet vermekten büyük onur duymakta ve müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek hayatın olağan sorunlarına bir nebze de olsa katkı sağlamaya çalışmaktadır.

 

Sistem Nerelerde Kullanılabilir?

HGS-OGS plaka tanıma sistemleri kullanım alanları oldukça geniştir. Bunlar kısaca fabrika otoparkları, hastane otoparkları, okul otoparkları, belediyeler, rezidanslar, özel bina otoparkları ve site otoparkları, gibi kişisel ya da kamuya ait tüm araç park yerlerinde kullanmak mümkün.