KOLLU BARİYERLER

Kollu Bariyerler

Araç giriş ve araç çıkışları esnasında, önemli derecede güvenlik hizmeti sağlamakta olan kollu bariyerler, bütün güvenlik için çözüm noktası olarak işlev görüyor. Bu konuda da çözüm ortağı olan firmamız, gereken hizmeti sizin için sağlıyor. Bu şekildeki bariyer hizmeti sayesinde, uzaktan kumanda ile çalışmasını sağlamak da mümkün bir hale geliyor. Uzaktan kumanda aracılığı ile kontrolün yanı sıra, hem kartlı geçiş sistemi ile hem de plaka okuma sistemi ile kontrol edebilmek de mümkün oluyor.

Ayrıca, bunlara ek olarak, çalışma hızı da istenilen zamana bağlı olarak ayarlanabiliyor ve gerekmesi durumunda, daha yavaş, ya da daha hızlı bir şekilde çalışıyor olması da sağlanabiliyor. Gerekli kalitede ürün üretimi ve montajı firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yürütülüyor. Ve esas olarak alınan müşteri memnuniyeti ilkesi de bu şekilde sağlanmış oluyor. Bu yüzden firmamız gerektiği bu durumlarda, çokça tercih ediliyor. Ve kurulmamızdan itibaren başlayan, bu zamana kadar da devam eden kaliteli adresin tek adresi firmamız, işinde uzman bir şekilde hizmet vermekte olan ekibimiz ile çözüm ortağı oluyor.

Firmamız İle Her Şey Mümkün

İstediğiniz kollu bariyerler sistemi, hem hava şartlarına bağlı olarak hiçbir şekilde olumsuz etkilenmiyor, hem de çelik bir kabine sahip olması ile uzun yıllar boyunca, sorunsuz bir şekilde kullanımı da mümkün oluyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapmış olduğumuz bütün imalatlar, sizin memnuniyetiniz için son derece kaliteli olan ürünlerden elde ediliyor. Ve bu konuda da gereken özeni bütün ekibimiz fazlası ile gösteriyor. Sahip olduğumuz ekip kalitesi ve başarılarla, memnuniyetlerle dolu olan firma alt yapısı bizi her daim daha da ileriye taşıyor.

Memnuniyet Sağlamak Bizim İşimiz

İhtiyaç konusu olan kollu bariyerler başta olmak üzere, bütün güvenlik sistemleri konusunda, çözüm ortağınız biz oluyoruz. Bu konuda gereken özeni ve gereken dikkati, en kaliteli şekilde göstererek, bunu size güven ve memnuniyet standartları çerçevesinde sunuyoruz. Yıllardır bu şekilde hizmet verdiğimiz gibi, daha uzun yıllar boyunca da bu şekilde hizmet vermek bizim var olma amacımız oluyor.