MANTAR BARİYERLER

Mantar Bariyerler

Yoğun güvenlik gerektiren yerlerde daha çok girişlerde mimarinin durumuna göre boyalı, galvaniz kaplı ve paslanmaz çelik olarak imal edilirler. Genellikle belediyelerin yayalaştırma projesi uyguladığı sokak ve cadde girişlerinde kullanılır. Araç sirkülasyonun çok olduğu yerlerde tercih edilen mantar bariyeler sabit mantar bariyerler, flanşlı veya gömülen tip ve kollu mantar bariyerler müşterilerimizin istedikleri ölçülerde ve çapta proje bazlı olarak imal edilir.

Mantar bariyerler büyük tesis girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, bina giriş kapıları gibi yerlerde güvenliğin sağlanması açısından tercih edilen sistemlerdir. Pnömatik ve hidrolik olan iki çeşidi bulunan mantar bariyer sistemleri uzaktan kumanda, kartlı geçiş, buton, ogs geçişli ve plaka okuma özelliklerde üretimini yapıyoruz. Bunların dışında ledli mantar bariyerler mevcut olup, ledler hidrolik ve pnömatik bariyer sistemlerine entegresi yapılır.

Güvenlik İçin Mantar Bariyer Sistemlerimiz

Güvenlik önlemlerinin alınmasında insan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda bariyer sistemlerine birçok olabilecek tehlikenin önüne geçilmesi için ihtiyaç duyulur. Özellikle yaya trafiğinin çok yoğun olduğu alanlarda güvenliğin sağlanması ve araç girişlerini engellemek amaçlı olarak mantar bariyerler kullanılır. Bariyer sistemlerinde renk seçenekleri tamamen müşteri isteğinde gerçekleştirilir. Arıza durumu veya elektrik kesintisi söz konusu olduğunda boşa geçirme vanası sayesinde açık konuma alınabiliyor.

Neden Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyer sistemlerimizin iki önemli sebepten dolayı tercih edilir. Görsel açıdan rahatsız edici olmadığı için ve diğer bariyer sistemlerinden daha kaliteli ve daha uzun ömürlü olmasındandır. Mantar bariyerler paslanmaya ve darbeye karşılıklı oldukça dayanıklı olduklarından uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sunar.

Çevre güvenliği konusunda oldukça hassas olan firmamız dünyada ki sektörel gelişmeleri yakından takip ettiği gibi uluslararası standartlara uygun kalitede malzemeler ile işçilik ve montaj dahil olmak üzere tecrübeli ekibiz ile çalışıyoruz. Mantar bariyer sistemlerimiz firmamız garantisi altında olup, yedek parça sıkıntısı yoktur. Arıza riski oldukça düşük olup, böyle bir durum olduğunda ise deneyimli ekibimiz tarafından mantar bariyerin iç haznesi tere monteli olan dış hazneden kızaklı bir şekilde çıkarılır ve kısa sürede sorun çözülerek tekrar eski haline getirilir.