OTOPARK SİSTEMLERİ VE GEÇİŞ KONTROL

Otopark Sistemleri Ve Geçiş Kontrol

İşletmeler, kamu kuruluşları, AVM’ler, eğitim kurumları, hastaneler ve okullar gibi giriş çıkışların kontrol edilmesi gereken tüm noktalarda firmamız en güzel çözümü sunmuştur. Kontrol noktalarına bırakılan bariyer ve turnikeler ile ziyaretçilerin, araçların ve personellerin kontrolü takip edilmektedir. Geçiş kontrol sistemlerimiz ile yetki kısıtlama, kontrollü geçiş ve zaman sınırlama gibi kurallar konularak tüm kontrollerin bilinçli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Geçiş kontrol işlemleri için özel olarak tasarlanan biletmatik ve mifare kartlı sistem ile otoparka henüz giriş yapmayan araca önce otomatlar tarafından mifare kartı ya da bilet verilerek aracın zamanı ve giriş tarihin merkezi sisteme bildirilmesine imkan sağlamıştır. Aracın çıkış yapmak istemesi halinde de mifare kartı ya da biletin sisteme okutularak, ücret tahsilinin yapılması sağlanır.

Otopark Otomasyonu

Firmamızın müşterilerine yönelik çözümleri sayesinde kamu kurum ve kuruluşları, siteler, AVM’ler, özel otoparklar vb. gibi tüm işletmeler için araç trafiğini yönetmek ve kontrol etmek çok kolay. Otopark sistemleri ve geçiş kontrol sistemleri tamamen bir ihtiyaç haline gelmiştir. Otoparklara olan ihtiyaçların artmasıyla, otopark işletmecilerinin araç sahiplerine en iyi servisi vermesini sağlayan otomasyon sistemi, iş verenin gelirinin artmasına ve otoparktaki tüm araçların kontrolünün yapılmasına imkan sağlamıştır. Firmamız kalitesi ile hizmete sunulan otopark otomasyon sistemi ile en küçük araç sayılı otoparklardan, binlerce aracın bulunduğu otoparklara kadar tüm ihtiyaçları karşılayacak bir ekipmana sahiptir.

RF Kumandalı Bariyer Sistemleri

Park alanı olarak belirlenen noktalara kurulacak olan bariyerler sayesinde, tüm yetkisiz girişlerin önlenmesi sağlanarak, RF kumanda ile yetki dahilinde olan araçların bariyerleri kontrol etmelerine imkan sağlanmıştır. Radyo frekansları teknolojisi ile nesnelere yerleştirilen aktif ya da pasif etiketler ile nesnelerin takip işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Sistem iki unsurdan meydana gelmektedir. Okuyucu ve etiket, etiket nesne bilgileri, seri numarası ve model bilgileri gibi verilerin saklanması sağlanır. Okuyucular tarafından bu bilgilerin sisteme aktarılması ile satış ve stok takibi ile sayım ve üretim bandı işlemlerinin hızlı ve en güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.