ENDÜSTRİYEL SEKSİYONEL KAPILAR

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel kapılar panel seksiyonlarından oluşmakta olan kapı sistemidir. Seksiyonlar, tavana ve yan duvarlara kurgulanan yönlendirme niteliği olan kılavuzların üstünde hareket etmektedir. Kapı açıldığı zaman bu seksiyonlar sıra izleyerek tavanda bulunan alana doğru toplanmaktadır. Dış mekan koşullarına çok fazla dayanabilen sandviç panelden imal edilen sınai seksiyonel kapı sistemleridir. Endüstriyel seksiyonel kapılar bir hayli sağlam bir gövdeye sahiptir ve en üst düzeyde güvenlik sağlamaktadır.

Körük sistemleri ile seksiyonel kapılar entegre kullanılmaktadır Değişik kiriş yüksekliklerinde tatbik edilen bir kapı türüdür. Düşük, dikey, yüksek, eğimli tavan için yataklama uygulamaları yapılabilmektedir. Kapı içerisinde personel kapısı ve servis kapısı uygulaması yapılabilmektedir. Seksiyonel kapıların kurulmasındaki maksat, başka kapılarda olduğu gibi, boşlukları kapatmak ve binaya giren ve çıkanı kontrol etmek içindir. Ismarlamaya göre boyutlanan, aksesuarlar seçilmiştir.

Dik olarak yukarı kısma doğru toplanır, bu biçimde iç mekana daha çok kullanım sahası kazandırmaktadır. Hiçbir eksiği kusuru bulunmayan derecede ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Kullanımı bir hayli kolay ve basittir. Her çeşit bina girişine kurgulanıp monte edilebilmektedir. Standart, giyotin (dik olarak), az ve üst seviye yataklama kapı seksiyonlarının tavanda toplanma biçimi alternatifleri bulunmaktadır.

Dış görünüm bakımından bir hayli estetiktir. Kullanım alanlarına göre, endüstriyel kapılar, garaj kapıları, pencereli dekoratif göstermelik kapılar ve depo üretmektedir. Kapı panellerinin yanı sıra, türlü yataklama grupları için başka başka çözümler sunulmaktadır. Yay, fitil, güvenlik sistemleri aksesuarları, motor, braket, tekerlek, menteşe, çelik halat gibi donanımlar ısmarlama ile beraber isteğiniz doğrultusunda seçilerek firmamızda sevkiyata hazır duruma getirilir.

Endüstriyel Kapı Nedir?

Fabrika kapılarında ve endüstriyel alanlarda, yüksek hızlı kapılarımız ve başka endüstriyel kapılar için yalnızca Endüstriyel kapı bakımı ve tamiratı temin etmekle kalmıyor, bununla birlikte binanızın her tarafındaki kapıları daha yüksek güvenlik ve verimli olma durumunu güçlendirip üst seviyeye çıkarmanıza destek oluyoruz.

Seksiyonel Fabrika Ve Garaj Kapıları

Endüstriyel kapılar bir ismiyle seksiyonel kapılar olarak da isimlendirilmektedir. Giriş çıkışların yüklemelerin çok fazla ve yoğun olduğu fabrika binalarınızda seksiyonel kapı çözümlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Giriş çıkışların fazla olduğu yerlerden bir tanesi de garajlarınızdır. Seksiyonel tip garaj kapılarımız ısı ve ses yalıtımı sağlayarak güvenilir bir ortam oluşturmanıza destek olur.