TURNİKELER

Turnikeler

Turnike geçiş sistemleri artık birçok alanda kullanılmaktadır. Turnike geçiş kontrol sistemleri acses kontrol sistemleri içinde en önemlisi diyebiliriz. Taşıdığı önem kadar kullanım alanı da o kadar geniş olan turnikeler bir çok firmanın giriş çıkışlarında, yine bir çok firmanın yemekhane gibi bölümlerinde, stadyumlarda, metro ve tramvayların giriş çıkış bölümlerinde olmak üzere ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır.

Şunu dememiz gerekir ki örnek verdiğimiz alanlardan anlaşıldığı üzere turnike geçiş sisteminin kullanıldığı alanlar kalabalık alanlar ve aynı gün içinde bu turnikeler defalarca kullanılıyor. Bu sebep ile bu alanlarda kullanılan turnikelerin sağlam ve kaliteli olarak yapılmış turnikelerden kurulması gerekir. Biz üretimini yaptığımız ve kurduğumuz turnikeler ile ilgili olarak uzun vadede kullanım garantisi ve müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Turnike Çeşitleri

Her kurumda kullanmaya uygun olarak tasarlanmış, birçok turnike çeşidi üretimi ve kurulumu yapmaktayız. Turnike çeşitlerimiz, tripod turnikeler, hızlı geçiş sağlayan özellikte olan turnikeler, boy turnikeleri ve vip turnikeleri olarak ana başlıklarda toplamamız mümkün. Turnikeler kurumlarda kullanım türüne göre kontrol altına almaya yarar ve kurumun özelliğine göre yukarıda yazılı aparatlar yardımı ile de daha çok işlevi oluşur. Kullanım alanına göre kullanılması gerekli olan aparatın iyi seçilmesi gerekir. Gereksiz yere takılacak olan aparatlar maliyeti yükseltir. Ama kullanılması gerekiyor ise mutlaka takılması gerekir.

Turnikelere İsteğe Göre Yerleştirilebilecek Aparatlar

Kurumun ya da kişilerin isteğine göre turnikelerin üzerine ek aparatlar yerleştiriyoruz. Bu şekilde olan isteklere anında cevap verecek ekipmana ve gerekli olan personel kadrosuna sahip işinde uzman bir firmayız. İsteğe göre turnikeler üzerine yerleşimi sağlanabilecek olan aparatlar; parmak izi okuyucu, kart okuyucu ve yüz tanıma okuyucusudur.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesi müşteri memnuniyeti odaklıdır. Müşteri memnuniyeti birinci planda tutarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Üretimini yaptığımız turnikeler uzun süre kullanıma uygun kaliteli ürünlerdir. İstenilen ürünler en kısa zaman için de kurulumu yapılmaktadır. Kurulumdan sonra her türlü teknik destek verilmektedir. Teknik destek ekibimiz deneyimli, konusunda uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.