ENDÜSTRİYEL KAPILAR VE YÜKLEME SİSTEMLERİ

Endüstriyel Kapılar Ve Yükleme Sistemleri

Endüstri alanında depolar ve iş yerleri önemli yer tutar. Üretilen ürünün saklanması ve dağıtımı bu yerlerde gerçekleşir. Dolayısı ile depoların ve iş yerlerinin güvenilir ve sağlam korunabilir malzemelerden inşa edilmiş olması gerekir. Özellikle değerli madenlerin veya malzemelerin işlendiği ve saklandığı alanlar tehlikeye açık alanlardır. Bu yüzden böyle yerlerin korunmasında kapı ve pencere seçimlerindeki tercihler hayati değerdedir.

En Sağlam Kapılar Hangileridir?

Bir deponun veya iş üretim tesisinin kapısı dış ortam koşullarına ayak uydurabilecek kalitede üretilmiş olması gerekir. Herhangi bir zorlama durumunda kolay bir şekilde açılmayacak, dayanıklı bir kapı olması gerekir. Firmamızda bu şartlara uyum sağlayabilecek kaliteli malzemelerden üretilmiş endüstriyel kapılar bulunuyor. Bu kapılar sandviç panelden imal edilmiş olup seksiyonel kapılardır.

Ürettiğimiz seksiyonel kapıların en önemli özelliği gövdelerinin son derece kuvvetli ve sağlam olmasıdır. Maksimum güvenlik önlemleri ile ürettiğimiz endüstriyel kapılarımız sayesinde depolarınız ve iş üretim tesisleriniz güven altında olacak. Üretilen seksiyonel kapılar körük sistemleri ile entegre olarak kullanılabilme özelliği taşımaktadır.

En Sağlam Yükleme Sistemleri

Bir iş yerinde üretilen ürünler depoya kaldırılır. Bu depolardan da dağıtım amacı ile birçok araca bölüştürülür. Bu işlem sırasında el ile uzun mesafeler taşıma yapmaktan ise araçlar yükleme rampalarına yaklaşıp yükleme işlemini kısa bir sürede yapabilirler. Bu işlem için gereken en önemli malzeme depoların önünde yükleme rampalarının olmasıdır.

Yükleme rampaları kolay kullanılabilir ve esnek yapıda üretilen ürünlerdir. Araçlar ile depo alanı arasında yükleme rampaları köprü görevi görerek yükleme işleminde elemanlara kolaylık sağlar. Yükleme rampaları istenilen seviyelere yükselebildiği için genelde araçların kapı kısmına kadar yükseltilir ve yükleme işlemi gerçekleşir.

Depo alanlarında bir başka önemli malzeme de yükleme körüğüdür Yükleme körüğü depo alanlarında iç ortam koşullarını muhafaza etme işleminde bulunur. Böylece dışarıya ısı veya çıkmaması gereken herhangi bir koku çıkmaz ve yükleme boşaltma işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Firmamızda yükleme sistemleri üretiminde en kaliteli ürünleri kullanarak piyasadaki en sağlam ürünleri üretiyoruz. Bu anlamda endüstriyel kapılar ve yükleme sistemleri bizden sorulur.