YÜKLEME KÖRÜKLERİ

Yükleme Körükleri

Büyük avmlerde, taşıma araçlarının getirdiği malların depoya ya da mağazaya indirilmesi sırasında araç ile yükleme noktası arasındaki bağlantıyı sağlayan yükleme körükleri bir hayli pratik ve işe yarar özelliktedir. Kapalı olması nedeniyle yağışlı havalarda da büyük fayda sağlayan yükleme körükleri, nakledilen malların basitçe indirilmesini sağlayarak görevli personelin hızlı bir biçimde yükleri indirmesine destek olur. Montajın akabinde taşıma araçlarının yanaşarak depo niteliğindeki mekana indirilmesi, hem enerji hem de ısı tasarrufu manasında büyük yarar sağlar.

Yükleme Rampa Körükleri

4200 x 4500 ölçüsünden 3400 x 3500 ölçüsüne kadar uzanan geniş boyut yelpazesi ile yükleme rampa körükleri sipariş ettiğinizden itibaren seri bir biçimde hazırlanmakta ve teslimatı yapılmaktadır. Lojistik merkezlerinde ve depolarda stok sahası ile dış mekan ilişkisini keserek boşaltma yükleme yapılmasına olanak tanır. Alüminyum profili ve Elektro galvanizli metal aksamı ile dışarıdan gelebilecek her çeşit çarpa tehdidine karşı sağlam olan yükleme rampa körükleri firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır.

Yağmurlu havalarda su birikiminin önüne geçmek maksadı ile brandalı biçimde montajı yapılan ve imal edilen yükleme rampa körükleri çok fazla kullanışlıdır. Günümüzde büyük firmaların popüler olarak kullandıkları yükleme rampa körükleri, seri bir biçimde kullanım sahasını genişletmektedir. Hem boşaltma hem de yükleme amacı ile kullanılabilmekte olan yükleme rampa körükleri, şişme örnekleriyle ya da mekanik model de üretilebilmektedir. Müşterimizin isteğine göre hazırlamakta olduğumuz yükleme körüklerinden olan şişme körükler bilhassa gıda sektörü gibi ısı ve enerjinin son derece mühim olduğu bölümlerde tercih edilmektedir.

Çarpmalara karşı güvenli ve emniyetli sistemlidir. Branda üstünde su birikimini önleyen yağmur oluğu bulunmaktadır. Ön yüzeyde polyester, hijyenik, PVC perde bulunmaktadır. Derinliği standart biçimde 70 santimetredir. Vasıta genişliği standart 200 santimetredir. Yüksekliği ise H-100 santimetredir. Esneyebilen kauçuk yanakları ve makas sistemi ile seri bir şekilde yükleme boşaltma hazırlığı sağlayabilmektedir. Daha başka ölçümler için satış personelimiz ile bağlantıya geçiniz.

Rampa Körük Sistemleri

Normal yüksekliğinden daha fazla olan rampa sistemleri bir vasıtaya ya da boşaltma noktasına yük bindirilip indirilmesine destek olarak, vakit kaybını ve ilave araç kullanımının önüne geçilmektedir. Rampa körük sistemleri için web sayfamızdaki iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilmeniz mümkün.