Yana Kayar Sürgülü Bahçe Kapı Sistemleri

Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemleri

Yana kayar sürgülü kapı sistemleri, kullanışlı ve güvenlikli olmakta olan yana kayar kapı motorları kaliteli ve oldukça sağlam yapıya sahip olmaktadır. Firmamız hizmet kalitesi olarak, giriş ve çıkışlarda oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğu önlemek amacı ile ürünlerimiz tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda niteliği ile birçok kişinin tercih ettiği yana kayar sürgülü kapı sistemlerimiz kötü hava şartlarından etkilenmemek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Evlerde ve ya endüstriyel olan kuruluşlarda bahçe kapısı ile otopark güvenliğini temin etmek için bulunan kapı sistemlerine entegre edilen ve ya bariyer yöntemleri gibi araç trafiğini denetleyen sistemlerdir.

Firmamız Yana kayar sürgülü kapı sistemleri motorları kanatlı kapı motorları, bulunan demir ya da ahşaptan üretilmiş kapılara monte uygulanarak, bahçe kapısının uzaktan kumandası ile kontrolü sağlanması, kendi kendine otomatik olarak kapanmasını sağlamaktadır. Bariyer yöntemleri ise çok sık olarak açma ve kapamaya sahip bulunan otoparklarda taşıt trafiğine de cevap verebilecek ve düzenleyecek donanımlarda firmamız olarak üretilmiş sistemler olmaktadır.

Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

Hizmetlerimizin kalitesi bakımından, bütün bahçe kapıları ve otopark kapı yöntemleri güvenlik amaçlı olmakta ve emniyet fotoseli yöntemine de sahip olmaktadır. Ağırlıklarına ve ebatlarına göre, çalışma sıklığına göre de türlülük göstermekte ve bütün sistemler içinde de çok miktarda stokları bulunmaktadır. Firmamız, hızlı ve çabuk montaj uygulanması ile çok çabuk devreye alınması sebebi ile kalabalık olan büyük kentlerdeki evlerde ve endüstriyel yerlerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kapı Sistemleri konut, mağaza, işyeri, gibi estetiğin ve güvenliğin bir arada bulunduğu bölümlerde sizlere, otomatik kepenk, bahçe kapıları, panjur, pencere otomasyonu, fotoselli kapı ve şifreli geçiş ile oldukça geniş olmakta ve her türlü ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemlerin Özellikleri

Yana kayar sürgülü kapı sistemleri ray üstünde kalmakta olan tek bir kanat ile hareket etmektedir. Bu tür yöntemler seçilir iken kapının ağırlığı ile uzunluğu da dikkate almak gerekiyor. Firmamız, Yana kayar sürgülü kapı sistemleri kapama döneminde güvenliği için yumuşak bulunan başlangıç ve bitiş fonksiyonlarına hizmetlerimizin kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır. Evlerde kullanmak için yana kayar sürgülü kapı sistemlerinde kapının ağırlığı 300 kilodan 1000 kiloya kadar değişkenlik gösterebilir. Geniş bulunan girişler için de 3500 kilo olmakta ve kapıları sorunsuz bir biçimde çalıştırabilecek sistemlere sahiptir.