Katlanır Bahçe Kapı Sistemleri

Katlanır Kapı Sistemleri

Firmamız 5 yıldır, çok çeşitli markaları ve uzman personelden oluşmuş kadrosu ile otomatik kapı, bariyer, kapı motoru, katlanır kapı sistemleri, otomasyon ve servisi ile hizmet veriyor, ürünlerinin kalitesi ve sağladığı servisin müşteri odaklı olması nedeniyle, bu sektörde lider konuma gelmiştir. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında; bahçe kapısı ve otomasyon sistemleri, garaj kapısı sistemleri, otopark sistemleri ve geçiş kontrol, endüstriyel kapılar ve yükleme sistemleri, fotoselli kapı ve döner kapı sistemleri, sarmal kapı sistemleri ve yangın kapıları bulunuyor.

Bahçe Kapısı Ve Otomasyon Sistemleri

Bahçe kapısı motoru konusunda sektörün en iyilerinden olan firmamızın ürünleri, alüminyum, demir ve ferforje gibi tüm metal kapılara takılabiliyor. İtalyan marka ürünleri kullanan firmamızın ürünleri, 500 kg, 800 kg, 1000 kg, 1400 kg, 1500 kg, 2000 kg, 2200 kg ve 3500 kg kapasiteli ve yana açılan ile kanatlı modellerden oluşur. Bu sistemi oluşturan modellerimiz; yana kayar sürgülü kapı sistemleri (HGS ve OGS sistemlerine uyumlu, 300 kg. ile 10.000 kg arası kapılara uygun ve ikaz lambalı gibi özellikleri mevcut), dairesel açılır/ kanatlı kapı sistemleri (200 kg. ile 1.000 kg arası kapılara uygun), teleskopik (kısıtlı ve dar bina girişleri için), katlanır (fabrika, depo ve araç servisleri gibi geniş girişler için) ve asma ray kapı ( ağır tonajlı araçların girişine uygun) sistemleridir.

Firmamızın Diğer Hizmetleri

Firmamız, garaj kapı sistemlerinde; sarmal ( konut araç gişi ve mağaza girişleri gibi) ve seksiyonel (daha geniş ve düz olmayan mekanlara uygulanabilen) tip garaj kapıları, otopark sistemlerinde; kollu bariyerler (araç giriş ve çıkışlarını kontrol eden), yaya giriş ve çıkışlarının kontrolünü sağlamak için turnikeler, mantar bariyerler (tesis girişleri için), hidrolik blockerler, hız kesici rampalar ve HGS ile OGS plaka tanıma sistemleri ile yükleme rampaları, yükleme körükleri, hangar kapıları, PVC şerit perdeler, hermetik kapılar ile manuel ve otomatik döner kapılar, galvaniz ve alüminyum sarmal kapılar, yangına dayanıklı kapılar, yerli, ithal ve camlı olmak üzere yangın kapıları gibi ihtiyaç olabilecek tüm kapı sistemlerini kullanıcısına ana sayfada görsel ve özellikleri ile sunuyor.