HANGAR KAPILARI

Hangar Kapıları

Yapı malzemeleri sektöründe kapı üretimi ile piyasada adından söz ettiren yenilikçi ve teknolojik üretimi olan firmamız, çok geniş giriş kapılarına ihtiyaç duyulan alanlardan uçak, sanayi ve maden işletmeleri gibi alanlara hangar kapıları üretimi yapan firmamız maddi ve şahsi güvenliğinizi sağlar. Kapı tanımı koruma ve korunma amaçlı bir terimdir. İhtiyaç duyulan her malzeme firmamızın ürettiği kapılar ardında güvendedir. Uzun yıllar kapı sanayinin içerisinde yer alan firmamız raylı kapılar, çelik kapılar, otopark, yangın, bahçe kapıları ve ihtiyaca göre kapılar üretmektedir.

İhtiyacınıza Göre Kapı

Geniş açıklıklı alanlardan olan hangarlar için özel tasarlanan yukarı ya da yana göre açılan kapılar otomasyonlu olup kullanımı kolaylıkla yapılmaktadır. Firmamızda üretilen tüm kapılar gibi hangar kapıları da hava sıcaklıklarına dayanıklı olarak üretilerek – ve + sıcaklıklarda en yüksek performansı sergilemektedir. Ayrıca hangar kapı gibi diğer kapılarda neme bağlı paslanma, zamana bağlı yıpranmalar olmamaktadır. Hangar kapı perdelerinde alüminyum, polyester ve çelik kullanılarak performans ve dayanıklılık sağlanması amaçlanmıştır.

Sık sık açılma ve kapanma durumlarına göre firmamız teknik elemanlarınca test edilen hangar kapıları nano teknoloji ile üretilmektedir. İstenilen ebatlarda üretimi mümkün olan bu kapılar firmamızca kullanım kolaylığı olsun diye katlanabilir, raylı sistemler üzerinde akan şekilde tasarlanırlar. Kapı açılıp kapanmaları uzaktan kumanda edildiği gibi manuel olarak ta çalışma olanağı sunar. Kapılara otomatik açış imkanı sağlayan motorlar garantili ve uzun ömürlü ürünler olup, bakım ve onarımı yetkili servislerce yapılmaktadır.

İletişim İçin Adres

Firmamız sektörde güvenin ve kalite adına ulusal ve uluslararası fuarlarda yer almaktadır. İletişim konusunda İstanbul İli Bağcılar Mahallesinde ofis bazında hizmet vermenin yanı sıra internet ortamında da tanıtım ve irtibat sitemiz mevcuttur. Sosyal medya hesaplarımızdan da firmamız hakkında geniş ve ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sektörde 5 yıllık bir geçmişi olan firmamız ekonomik ve kaliteli ürünlerimizin satışlarını yaparken amaç güvenle geleceğe adım atmak olan firmamız binlerce çalışanı ile çaba harcar. İhtiyacınız olduğu takdirde hafta içi ve cumartesi günü firmamız ile ofis ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.